„Lenovo“ pristatė netikėtą naują nešiojamąjį kompiuterį kartu su savo naujų įrenginių parku „CES 2025“: 14 colių nešiojamąjį kompiuterį su „susukamu“ ekranu, kuris tęsiasi į viršų daugiau nei 16 colių, ir veikia geriau, nei maniau iš pradžių.
„ThinkBook Plus Gen 6“ iš išorės atrodo kaip įprastas 14 colių įrenginys, tačiau paspauskite klaviatūros mygtuką ir ekranas pradeda augti. Kai jis visiškai ištrauktas, ekrano įstrižainė yra 16,7 colio, o tai neatrodo daug, tačiau „Lenovo“ teigia, kad įgyjate apie 50% ekrano nekilnojamojo turto.
Taip pat: ZDNET prisijungia prie CNET Group, kad apdovanotų geriausius CES, ir jūs galite pateikti savo įrašą dabar
Tai neabejotinai palyginama su darbu su išoriniu monitoriumi, nes demonstruodamas puikiai galėjau sutalpinti du vienodo dydžio naršyklės langus vienas ant kito. Darbas su portretu orientuotu monitoriumi yra ne visų pirmenybė (priešingai nei kraštovaizdžio orientacijai), bet daugelis vartotojų, ypač programuotojai ir rašytojai, dirbantys su ilgais vertikaliais teksto langeliais, teikia pirmenybę.
Turėčiau paminėti, kad tai nėra kaip sulankstomas telefonas; ekrane nėra lenkimo ar tarpo, tai pirmiausia pagalvojau jį pamačiusi. Ekranas yra ant riedėjimo mechanizmo, kuris papildomus colius pakiša po klaviatūra, kai ji nėra ištiesta, todėl visas daiktas tampa vientisu paviršiumi.
Pats ekranas atrodo puikiai, paleisti. Tai 120 Hz OLED ekranas, kurio ryškumas siekia 400 nitų. Akivaizdu, kad privalumas yra didesnis ekrano plotas pagal poreikį, o gaunama suma yra pakankamai didelė, kad pateisintų jo paskirtį (o galbūt ir kainą, daugiau apie tai per minutę). Tačiau tikrai yra tam tikrų logistikos problemų.
Taip pat: CES 2025: 8 įspūdingiausi produktai, kuriuos iki šiol matėme
Pirmas dalykas, dėl kurio buvau susirūpinęs, yra tai, kad dėl tokio didelio ekrano įrenginys taps nestabilus ir sunkus. Tačiau išplėtus ekraną jis nesijaučia nesaugus. Apatinė įrenginio pusė yra stambioje pusėje ir tvirtai laikosi ant bet kokio paviršiaus. Sveriantis 3,7 svaro, tai nėra lengviausias „Lenovo“ nešiojamasis kompiuteris, tačiau įvertinus viską, net ir tai nėra blogai.
Tačiau kai ekranas yra visiškai ištiestas, uždaryti nešiojamąjį kompiuterį yra nepatogu. Turite uždarą dėklą su aktyviu ekranu, išlindusiu iš už klaviatūros, ir jis tikrai nėra nešiojamas šioje būsenoje.
Akivaizdus sprendimas yra tiesiog nepamiršti nuleisti ekrano prieš jį pakuojant, bet kažkas kažkur neišvengiamai įmes jį į maišą ir sugadins atvirą ekraną. Dėl šios priežasties aš rekomenduočiau ekraną automatiškai grįžti į atitrauktą būseną, jei jis pajunta, kad užraktas uždarytas.
Ekrano išplėtimas yra toks pat paprastas kaip klaviatūros mygtuko paspaudimas, tačiau jis taip pat reaguoja į rankos gestą. Laikydami delną priešais įrenginį ir pakeldami arba nuleisdami jį, ekranas suaktyvins vieną iš tų veiksmų, kurie gali būti naudingi, jei pristatymams naudojate jį kaip nešiojamąjį kompiuterį.
Pirmą kartą „Lenovo“ šį įrenginį debiutavo dvejus metus CES kaip prototipą, tačiau dabar jis ruošiamas kaip visiškai realizuotas produktas, kurį tikimasi parduoti jau 2025 m. pirmąjį ketvirtį. Šis idėjos pavertimas realybe yra CES tikslas. , o „Lenovo“ neabejotinai siekia parodyti save ne tik kaip organizaciją, kuri atlieka novatoriškus mokslinius tyrimus ir plėtrą, bet ir gali realizuoti savo idėjas.
Kalbant apie numatytą naudotoją, jis neabejotinai skirtas verslo vartotojui, kuriam reikia įrenginio su papildomu ekranu pristatymams ir įvairioms užduotims atlikti. Programuotojai įvertins portreto stilių
Taip pat: „Qualcomm“ nustatytas greitas „Snapdragon X“ veikimas vidutinės klasės nešiojamiesiems kompiuteriams su nauju mikroschemų rinkiniu
Galų gale, tai yra „ThinkBook“, kuriame yra „Intel Core Ultra“ procesorius ir „Intel Arc GPU“ bei „Wi-Fi 7“. Kad būtų galima prisijungti, jis turi tik du USB-C prievadus, o tai atrodo šiek tiek ribojanti, bet bent jau. žinote, kad vienas iš jų nebus skirtas jūsų išoriniam monitoriui.
Galiausiai paminėkime kainą. „Lenovo“ teigia, kad siūloma mažmeninė prekyba prasidės nuo 3 499 USD, o tai perkelia jį į aukščiausios klasės spektrą. Iš esmės jūs tiesiog turite laikytis koncepcijos, kad tai būtų verta, o mobiliojo papildomo monitoriaus privalumas turi būti didesnis už tiesiog nešiojamojo kompiuterio įkėlimą į stacionarų ekraną.
Tačiau nuotoliniam ir hibridiniam darbuotojui šis nešiojamasis kompiuteris išsprendžia problemą, todėl nebereikia nešiotis nešiojamojo monitoriaus ir sumažina vietos, kurią užima procesas. Nusinešus šį daiktą į kavinę, tikrai gali sulaukti žvilgsnio, bet visa ta papildoma ekrano erdvė bus to verta.