Kriptovaliutos galėjo įgyti didelį populiarumą kaip alternatyvios finansinės priemonės. Jūs negalite ignoruoti fakto, kad investuotojai visada baiminasi dėl nepastovumo kriptovaliutų rinkoje. Tuo pačiu metu kriptovaliutos vis dar turi kovoti dėl integracijos su tradicinėmis finansinėmis infrastruktūromis. ISO 20022, kaip pasaulinio pranešimų perdavimo standarto, skirto keitimuisi informacija tarp finansų įstaigų, atsiradimas atnešė unikalų tokių problemų sprendimą. ISO 20022 suderinamame kriptovaliutų sąraše galite rasti daug populiarių kriptovaliutų žetonų, kurie yra geriausi ISO 20022 pritaikymo kriptovaliutų erdvėje pavyzdžiai.
ISO 20022 įdiegs sąveikumą ir standartizavimą kriptovaliutų aplinkoje ir taip palengvins skirtingų suinteresuotųjų šalių bendravimą. Sužinokime daugiau apie populiariausias kriptovaliutas, kurios atitiko ISO 20022 standartą.
Sukurkite savo, kaip sertifikuoto „blockchain“ eksperto tapatybę, turėdami 101 „Blockchains“ „Blockchain“ sertifikatą, skirtą pagerinti karjeros perspektyvas.
ISO 20022 reikšmės kriptovaliutoms atradimas
ISO 20022 yra pasaulinis finansinių pranešimų standartas, siūlantis bendrą kalbą keičiantis duomenimis tarp finansų įstaigų ir mokėjimo sistemų, tokių kaip SWIFT. Jame daugiausia dėmesio skiriama skirtingų pranešimų protokolų ir formatų, naudojamų įvairiose finansų sistemose, pakeitimui. ISO 20022 suteikia standartizuotą ir vieningą požiūrį į finansinius pranešimus. Finansų institucijos visame pasaulyje gali panaudoti ISO 20022, kad sumažintų sudėtingumą ir supaprastintų savo veiklą. ISO 20022 standartas taip pat padeda pagerinti finansinių pranešimų keitimosi duomenimis patikimumą ir tikslumą.
Atsakymai į klausimą „Kas atitinka ISO 20022?“ atkreips dėmesį į specifinį finansinės informacijos dalijimosi formatą pagal ISO 20022. Kriptovaliutos gali maksimaliai išnaudoti ISO 20022 standartą, kad būtų galima sklandžiai integruoti į tradicines finansų sistemas. Galimybės sumažinti atotrūkį tarp kriptovaliutų ir tradicinių finansų užtikrins kriptovaliutų suderinamumą su įprastomis bankų sistemomis. Tai atvers naujas duris platesniam kriptovaliutų pritaikymui.
ISO 20022 reikšmė kriptovaliutoms taip pat bus susijusi su kitais standartizacijos privalumais. Pavyzdžiui, finansinių pranešimų standartizavimas sumažins sukčiavimo ir klaidų tikimybę ir taip užtikrins didesnį saugumą. Tai vaidins lemiamą vaidmenį kuriant vartotojų pasitikėjimą kriptovaliutomis. Be to, ISO 20022 pagerins operacijų efektyvumą ir apdorojimo laiką, kartu sumažins kriptovaliutų operacijų išlaidas.
Sužinokite kriptovaliutų pagrindus, veikimo principą ir ateities perspektyvas iš kriptovaliutų elektroninės knygos
Suprasti ISO 20022 atitiktį kriptovaliutoms
Prieš sudarydami ISO 20022 reikalavimus atitinkančių monetų sąrašą, turite žinoti, kaip kriptovaliutų atveju veikia ISO 20022 atitiktis. Daugelis žmonių manys, kad ISO 20022 reikalavimus atitinkančios kriptovaliutos rodo žetono ar monetos atitiktį. Atvirkščiai, ISO 20022 atitiktis kriptovaliutoms reiškia, kad žetonas naudoja kai kuriuos pranešimų siuntimo standartus, kad užtikrintų lengvesnį ryšį tarp jų pačių sprendimų ir išorinių finansinių sistemų. Pavyzdžiui, ISO 20022 užtikrina sklandų ryšį tarp Ripple mokėjimo tinklo ir SWIFT.
ISO 20022 standartas taip pat supaprastins finansinius pranešimus, kurie pagerins sąveikumą kriptovaliutų pramonėje. Sklandus keitimasis finansinėmis žinutėmis tarp skirtingų tinklų ir protokolų gali padėti kriptovaliutų ekosistemai. Kadangi pirmaujantys kriptovaliutų projektai apima ISO 20022, ateityje pagrįsta tikėtis daugiau ISO 20022 atitinkančių kriptovaliutų.
Tyrinėkite populiariausių ISO 20022 standartą atitinkančių kriptovaliutų sąrašą
Priėmus ISO 20022 standartą, kriptovaliutos gali pasinaudoti daugybe privalumų. Tai skatins kriptovaliutų priėmimą ir priėmimą kartu su pasitikėjimu kriptovaliutomis. Šie kriptovaliutų projektai patvirtino ISO 20022 ir parodo, kaip jie gali tapti neatsiejama pagrindinių finansų dalimi.
„Cardano“ yra vienas tvirčiausių „blockchain“ tinklų, kuriame pagrindinis dėmesys skiriamas įrodymais pagrįstam plėtros metodui. Tai tikriausiai yra viena iš galingiausių „blockchain“ ekosistemų, turinti daug funkcijų, kurios tarnauja tvariai ir saugiai finansinei infrastruktūrai. „Cardano“ siūlo vieną iš geriausių ISO 20022 atitinkančių monetų su ADA, todėl tradicinės finansinės institucijos gali vykdyti operacijas su ADA. „Cardano“ naudoja ISO 20022, kad pasiektų visišką tradicinių finansų sistemų ir pažangių funkcijų kolekcijos sąveiką. Jis gali išnaudoti sklandų ryšį su tradicinėmis bankininkystės technologijomis ir lengviau įtraukti senas institucijas.
Ryškiausi Cardano pranašumai, į kuriuos bus atkreiptas pagrindinis dėmesys naudojant ISO 20022 standartą, yra sudėtingų išmaniųjų sutarčių palaikymas ir novatoriškas sutarimo protokolas. Tradicinės finansų įstaigos taip pat gali pasinaudoti nuolat besiplečiančia DeFi ekosistema ir naujomis dApps savo ekosistemoje.
Norite sužinoti kriptovaliutų atitikties įmonėse poveikį ir išsamų supratimą? Užsiregistruokite dabar į Kripto atitikties pagrindų kursą.
Ypatingas XLM, kaip geriausio ISO 20022 suderinamo kriptovaliutos ženklo, akcentas yra tai, kad „Stellar“ akcentuoja finansinę įtrauktį ir prieinamumą. „Stellar“ yra vienas geriausių kandidatų į ISO 20022 standartą, nes jame pagrindinis dėmesys skiriamas skirtingų finansinių institucijų sujungimui. Svarbios „Stellar“ funkcijos, kurios pasieks tradicinius finansus pagal ISO 20022, apima specialų sutarimo protokolą ir vietinius decentralizuotus mainus. Svarbiausia, kad jis gali suteikti finansų įstaigoms galimybę atlikti pigesnius ir greitesnius tarpvalstybinius sandorius, kartu skatinant finansinę įtrauktį.
ISO 20022 standarto priėmimas padės IOTA pasiekti saugų ir standartizuotą duomenų mainus tarp daiktų interneto įrenginių. Jis vaidins svarbų vaidmenį sklandžiai integruojant IOTA protokolą su platesne IoT infrastruktūra. Ilgainiui ISO 20022 standartas padės sugriauti daiktų interneto ekosistemoje esančius silosus ir paskatinti naujoves. Svarbiausios IOTA savybės, kurios pateks į tradicinę daiktų interneto ekosistemą, yra kvantinė kriptografija ir lengva architektūra.
„Quant“ naudoja ISO 20022 standartą, kad pasiektų geresnį suderinamumą su tradicinėmis finansų sistemomis. Tuo pačiu metu jis taip pat gali pasiūlyti saugų keitimąsi informacija tarp skirtingų tinklų ir taip sumažinti atotrūkį. Kai kurios pagrindinės „Quant“ savybės, dėl kurių jis tinkamas ISO 20022 standartui, yra „blockchain“ sąveikos protokolas ir decentralizuotas valdymas.
Užsiregistruokite dabar į Blockchain mastelio ir sąveikumo meistriškumo kursą, kad išmoktumėte įgūdžių, reikalingų kuriant greitesnes, keičiamo dydžio, patikimas ir sąveikias dApps.
XRP turėtų būti viena iš ISO 20022 reikalavimus atitinkančių monetų, nes Ripple tinklas ir toliau stengiasi sukurti pasaulinę mokėjimų atsiskaitymo infrastruktūrą. ISO 20022 standartas gali skatinti sklandų XRP integravimą su tradicinėmis finansų sistemomis. Dėl to galima pasiekti efektyvesnių ir greitesnių tarpvalstybinių sandorių. XRP yra patikimas kandidatas į ISO 20022 pritaikymą, nes gali valdyti iki 1500 operacijų per sekundę. Be to, „Ripple“ taip pat gali bendradarbiauti su įvairiomis tradicinėmis finansų institucijomis.
Naudodamas ISO 20022, Algorand gali pasiekti geresnį suderinamumą su įprastomis finansų sistemomis. Tai padės pasiekti sklandžią integraciją su tradicine finansų infrastruktūra. ISO 20022 pritaikymas padės paskatinti Algorand blockchain pripažinimą, kuris pritrauks daugiau kūrėjų ir organizacijų, kurios remsis blokų grandine.
Pradėkite mokytis apie kriptovaliutas su pirmuoju pasaulyje kriptovaliutų įgūdžių keliu su kokybiškais ištekliais, pritaikytais pramonės ekspertų!
Paskutinės mintys
Geriausių ISO 20022 suderinamų kriptovaliutų sąrašas parodo ISO 20022 standarto priėmimo privalumus. Turite žinoti, kad ISO 20022 buvo pritaikytas standartizuoti finansinius pranešimus tarp finansų įstaigų visame pasaulyje. Kriptovaliutos gali panaudoti standartą, kad rastų būdą patekti į tradicines finansų sistemas. Kai kurie sąraše esantys pretendentai, pvz., „Stellar“, yra sukurti specialiai ISO 20022 pritaikymui, daugiausia dėmesio skiriant tradicinėms finansinėms infrastruktūroms. Platesnis ISO 20022 pritaikymas kriptovaliutų erdvėje suteiks naujų galimybių sumažinti atotrūkį tarp kriptovaliutų ir tradicinių finansų. Sužinokite daugiau apie ISO 20022 standartą naudodami paprastą vadovą.
* Atsakomybės apribojimas: Straipsnis neturėtų būti traktuojamas kaip investavimo patarimas ir jo tikslas nėra teikti. Šiame straipsnyje pateikti teiginiai nėra patarimai dėl investavimo ir neturėtų būti laikomi tokiais. 101 Blockchains neatsako už jokius nuostolius, patirtus bet kurio asmens, kuris remiasi šiuo straipsniu. Atlikite savo tyrimus!